Prihláste sa k svojmu účtu, pokiaľ ho máte. Alebo kliknite tu pokiaľ ho ešte nemáte a prajete si ho vytvoriť - je to jednoduché a získate mnoho výhod.

Teslova léčebná cívka Občianska inzercia

pred týždňom Laboratórna a meracia technika Košice   710 zobrazení

260 €

  • teslova-lecebna-civka-big-0

0.0 hviezd

Lokalita: Košice
Cena: 260 €

Popis pro léčebný radioterapeutický přístroj s plochou speciální rezonanční cívkou .

Léčebný radioterapeutický přístroj s plochou reaktanční rezonanční cívkou je založen na principu reaktančního rezonančního obvodu s velmi vysokým "Q" to je s vysokou VF elektrickou kvalitou obvodu, který zajišťuje přenos kmitočtu do vysílací cívky naladěné na kmitočet rezonance 300Khz. Výkon na cívce je 1,5W sinus o amplitudě 15V.

Generátor pracuje jako zpětnovazební s řízenou zpětnou vazbou, která zajišťuje stabilitu elektrických parametrů generátoru. Po zapojení externího zdroje a rezonanční cívky, kontrolka ukazuje rezonanci generátoru. Při poškození nebo odpojení cívky tato kontrolka nesvítí. Přístroj je napájen z externího bezpečnostního zdroje 12,6V/ 1A.Cívku za chodu nepřikládejte k kovovým předmětům. Specifika cívky je taková, že je vyrobená z dvou bifilárních vodičů – paralelních, kde je zapojen jen jeden konec cívky a tak vznikne indukčnost a kapacita dohromady. Cívka je přesně nastavená na svoji rezonanci .Léčebný proces spočívá v tom, že 1x až 2x denně po 15-20min cívku přikládáme na nemocná místa. Toto elektrické pole zajistí opětovné uspořádání molekul na léčeném místě. Takto léčíme prostatu, různé záněty, horečku nastuzení, snižuje se krevní tlak .Léčí i bolestivé stav a to i hlavy,kam cívku aplikujeme.

Odezva léčených pacientů je velmi příznivá.

Přístroj se v hojné míře využívá v zahraničí, kde jsem i čerpal zkušenosti.

Pozor : nerozebírejte cívku a nezapínejte jí rozebranou na koncích vinutí cívek je napětí 1KV !!

Jakékoli mechanické poškození cívky ,má za následek její nefunkčnost a to tím že se rozladí a přístroj ztrácí svoji funkčnost. Proto zacházejte s cívkou opatrně.

Ďalšie detaily

Stav tovaru Nový
Dostupné množstvo (ks) 2
Spôsob doručenia:
Po dohode
Spôsob platby:
Po dohode
So zaslatím do zahraničia Súhlasím
Záruka vrátenia platby 24 mesiacov

 
Poznámka : Pokiaľ chcete pridať hodnotenie, musíte sa prihlásiť.
Webwiki Button