Pre predajcov


alebo o tom, ako úspešne predávať na elektrolabe.

Prinášame vám zopár dobre mierených rád k tomu, aby boli vaše ponuky úspešné a aby sa k vám vaši kupujúci vrátili aj na druhý krát.

 • Poskytnite potencionálnemu záujemcovi dostatok informácií o vami ponúkanej položke - miesta a možností máte dosť.
 • Administratíva stránok má plné právo, zmeny kategórie vášho inzerátu, tak aby bol správne zaradený. Rovnako má právo úpravy znenia inzerátu - nádpis a telo inzerátu, tak aby spĺňal podmienky pre zverejnenie - klikni
 • Komunikujte zo záujemcom pokiať vás osloví - hlavne slušne, vecne a pravdivo. Nie je nič lepšie ako vytvoriť dobrý dojem, za ktorým bude následovať úspešný predaj a spokojnosť vášho zákazníka.
 • Uvedomte si, že ponuky s dobrými a prehľadnými fotografiami sa predávajú rýchlejšie! Vkladajte prosím, iba originálne fotografie, ktoré vyobrazujú aktuálny stav ponúkanej veci, vyhnete sa tak zbytočným nedorozumeniam pri predaji a prípadnému negatívnemu hodnoteniu od kupujúcich... Dbajte na vaše pozitívne hodnotenia a budujte si vaše obchodné vzťahy tak, aby sa k vašim ponukám zákazníci opätovne vracali.
 • Zabaľte svoj tovar tak, aby sa nepoškodil počas dopravy, nik predsa nechce zbytočné naťahovačky ohľadom poškodenej zásielky.
 • Pokiaľ predávate tovar, zakúpený z Alieexpressu, či Banggood, je to v poriadku, ale prosíme vás nenavyšujte si zbytočne cenu smerom hore, nakoľko nie ste jediný kto má internet - majú ho aj ostatný kupujúci a verte, že zbytočne predražená položka sa určite tak ľahko nepredá.
 • Vyvarujte sa vkladania inzerátov typu "Predám vec xxxxx" a v tele inzerátu bude 300 rôznych položiek určených k predaju. Verte, že takéto inzeráty tolerovať nebudeme a takýto inzerát vám dáme okamžite do archívu, teda bude "Offline". Povolíme vám maximálne 5 položiek na jeden inzerát, a samozrejme s fotografiou tovaru. Takéto inzeráty nie su ani v obľube kupujúcich, takže odozva na ne bude značne nízka. Verte nám, že skôr zaujmete záujemcu s 300 inzerátmi ako s jedným a navyše neprehľadným inzerátom.
 • Dbajte na to, aby tovar, ktorý je citlivý na poškodenie statickou elektrinou, bol vždy kvalitne zabalený v ESD obaloch, alebo pôvodnom antistatickom balení.
 • Pokiaľ uvediete pri vašej ponuke vo voliteľnej položke " Záruka vrátenia platby" - klikni , že vami ponúkaná položka je funkčná a poskytujete záruku vrátenia platby, tak ju dodržiavajte, nekazte si zbytočne meno u ostatných členov, verte, že sa to nevyplatí.
 • Nikdy a za žiadnych okolností neuvádzajte žiadne svoje kontaktné údaje v tele inzerátu, vyhnete sa tak možným problémom s podvodníkmi. Naše stránky vyžadujú registráciu, v praxi to znamená, že vás môže kontaktovať výhradne registrovaný a tým pádom overený člen, ktorý poskytol pri svojej registrácii základné údaje o sebe (Meno a priezvisko, e-mail, telefón IP adresa), takže v prípade podvodného jednania je takýto člen ľahko dohľadateľný administrátorom systému.
 • Dobrý predaj = Spokojný zákazník a Vaše pozitívne hodnotenie pre ostatných záujemcov je na nezaplatenie.

Prajeme vám veľa úspechov pri predaji vášho tovaru a veľa spokojných zákazníkov.

     
Webwiki Button Seo servis