FAQ


Často kladené otázky

Otázka : Ako pridám svoj inzerát?

Odpoveď : Veľmi jednoducho: Kliknite na tlačidlo "+ Pridať inzerát" a postupujte v ďalších krokoch. Registrácia na našich stránkach nie je povinná, ale pokiaľ nemáte účet prichádzate tak o ďaľšie zaujímavé funkcie.

Otázka : Ako pridám svoj inzerát pokiaľ zastupujem podnikateľský subjekt?

Odpoveď : Jednoducho. Treba ovšem rozlíšiť hneď na začiatku, či chcete predávať tovar, alebo chcete iba pridať svoju firmu do kategórie "Ponuka služieb". Pokiaľ predávate tovar ako firma, zadajte zakliknutím hneď na úvode voľbu "Firemná inzercia", pri tejto voľbe je vám povolené zadať údaj o cene pri každej vašej ponuke. Takto môžte inzerovať vo všetkých kategóriách mimo kategórie "Ponuka služieb" , nakoľko táto kategória slúži výhradne ako katalóg firiem, tu sa vám cena nezobrazí.

Rovnako vás musíme dôrazne upozorniť, že nie je dovolené zadávať evidentne katalógové zápisy do ostatných kategórií, ktoré sú určené na bežnú inzerciu. Pri zistení takéhoto priestupku, bude váš inzerát odstránený a pokiaľ boli uplatnené zvýhodnenia, tak prídete aj o tie.

Otázka : Aká je cena za inzerciu?

Odpoveď : Základné vloženie inzerátu (bez doplnkových, teda spoplatnených funkcií), je na 100% zdarma. Cenník spoplatnených zvýhodnení nájdete na tomto odkaze - klikni

Otázka : Ak vložím na Vaše stránky svoju e-mailovú adresu, nie je je tu možnosť, že budem dostávať  spam?

Odpoveď : Absolútne nie, nakoľko Vami vložená e-mailová adresa, pokiaľ ste ju nevložili priamo do textu inzerátu, nie je absolútne viditeľná.Všetká komunikácia na stránkach prebieha prostredníctvom priložených interných formulárov.

Otázka : Ako dlho môže byť zverejnený inzerát na Vašich stránkach?

Odpoveď : Vo všeobecnosti sa inzerát po 3 mesiacoch automaticky deaktivuje zo stránok elektrolab.eu (verzia inzerátu ZDARMA, pokiaľ nemá predplatené zvýhodnenia). Týždeň pred dňom ukončenia a následnej  deaktivácie dostanete e-mail. Máte možnosť obnoviť svoj inzerát do stavu "online"  pomocou  prihlásenia sa na svoj účet na stránkach elektrolab.eu. Pokiaľ si Váš inzerát neobnovíte,  bude inzerát automaticky odstránený zo stránok elektrolab.eu.

Otázka : Predal som položku z môjho inzerátu. Ako odstránim môj neaktuálny inzerát?

Odpoveď : Pokiaľ ste položku predali, tak odstránenie neaktuálneho inzerátu je jednoduché, prihláste sa do Vášho účtu, dohľadajte si predmetný inzerát vo vašom profile a jednoducho ho odstráňte.