Prihláste sa k svojmu účtu, pokiaľ ho máte. Alebo kliknite tu pokiaľ ho ešte nemáte a prajete si ho vytvoriť - je to jednoduché a získate mnoho výhod.

Modecom MC-G3DC VR 3D cardboard glasses -3d okuliare pre mobil Občianska inzercia

pred 2 mesiacmi Spotrebná elektronika Púchov   1K zobrazení

0.0 hviezd

Lokalita: Púchov
Cena: 3 €

Predam VR 3D cardboard glasses -3d okuliare pre mobil

-typ Modecom MC-G3DC VR
-uplne nove
-kartonove okuliare pre Mobil

https://www.youtube.com/watch?v=3mvHNltsEFM
viac info:
https://modecom.com/en/freehands-mc-g3dc/
https://www.eprice.it/visori-vr-MODECOM/d-51508145

cena 3EUR

možnosť poslať aj na dobierku +2EUR

Popis:
Modecom FreeHANDS MC-G3DC, okuliare pre smartfón
Modecom FreeHANDS je jedinečný výrobok v našej ponuke, ktorý umožňuje vášmu smartfónu stať sa vysoko kvalitným hráčom 3D materiálov. Teraz už nemusíte míňať majetok na objavenie sveta virtuálnej reality. S Modecom FreeHANDS okuliarmi je to ľahšie a jednoduchšie, než si myslíte. Pre vstup do sveta 3D zábavy budete potrebovať iba umiestniť svoj smartfón s 3D obsahom do Modecom FreeHANDS okuliarov. Pomocou našich okuliarov môžete napr. sledovať filmy a fotografie a hrať hry v technológii tretej dimenzie.

Tvorte 3D videá sami
Zaznamenali ste zaujímavú akciu a chcete sa o ňu podeliť so svojím priateľom v treťom rozmere? Je to veľmi jednoduché; Na internete môžete nájsť mnoho aplikácií, ktoré vám umožnia transformovať vaše video do 3D verzie. Pomocou príslušnej aplikácie si môžete vytvoriť svoje vlastné 3D video a zdieľať ho so svojimi kamarátmi.

Jednoduché a pohodlné ovládanie
MODECOM FreeHANDS je vyrobený z ľahkého materiálu, pohodlného pre užívateľa. Tá časť, ktorá sa dotýka tela užívateľa, je vyrobená zo špeciálneho, mäkkého, ochranného materiálu.

Preskúmajte svet v tretej dimenzii
MODECOM FreeHANDS okuliare sú produktom, ktorý vám umožní preskúmať obraz v úplne inej a predtým neznámej dimenzii. Hlavným tajomstvo tohto produktu je pár vysoko kvalitných objektívov. Tieto optické komponenty zhromažďujú a pripravujú špeciálnu 3D techniku snímok. Vďaka MODECOM FreeHANDS môžete sledovať filmy, obdivovať obrazy a hrať 3D hry.

Ekologicky šetrný produkt vyrobený z recyklovaných materiálov
MODECOM FreeHANDS je produkt, ktorý nesie myšlienku ochrany životného prostredia. Hlavná časť jej konštrukcia je vyrobená z recyklovateľného materiálu.

Urobte si virtuálnu prehliadku
Neustály vývoj 3D technológií vytvára stále väčšiu obľubu tejto techniky. Každý deň sú vyvíjané tisíce aplikácií, ktoré umožňujú ľuďom rozšíriť svoje vedomosti v rôznych oblastiach kultúry. Napríklad si môžete urobiť virtuálnu prehliadku v múzeách po celom svete. Môžete získať prístup aj k historickým alebo, v reálnom svete, neprístupným miestam.

Aktivačné tlačidlo špeciálnych funkcií
Vďaka špeciálnemu tlačidlu umiestnenému na strane, môžete aktivovať ďalšie funkcie aplikácií. Tlačidlo je vyrobené zo zliatiny horčíka, ktorý aktivuje špeciálny senzor zabudovaný do konštrukcií vášho smartfónu.

Okamžitú aktivácia 3D aplikácii zabezpečuje NFC snímač
Automatický štart 3D aplikácii zabezpečuje vstavaný NFC senzor. Jediné, čo potrebujete, je umiestniť váš smartfón do Modecom FreeHANDS okuliarov a špeciálny NFC senzor vyšle signál do riadiacej aplikácie.

Vlastnosti
- jednoduchá cesta k 3D technológii a virtuálnej realite
- objektívy najvyššej kvality
- vstavaný NFC systém
- aktivačné tlačidlo špeciálnych funkcií
- jednoduché a pohodlné ovládanie
- produkt šetrný k životnému prostrediu, vyrobený z recyklovaných materiálov
Technické parametre
Pre uhlopriečku: do 5,2"

Rozmery a hmotnosť
Rozmery (ŠxVxH): 143 x 200 x 150 mm
Čistá hmotnosť: 0,35 kg
Hrubá hmotnosť: 0,4 kg


 
Poznámka : Pokiaľ chcete pridať hodnotenie, musíte sa prihlásiť.
Webwiki Button