Prihláste sa k svojmu účtu, pokiaľ ho máte. Alebo kliknite tu pokiaľ ho ešte nemáte a prajete si ho vytvoriť - je to jednoduché a získate mnoho výhod.

Léčebný přístroj ZAPPER 6.6.0 Občianska inzercia

pred týždňom Laboratórna a meracia technika Košice   788 zobrazení

280 €

  • lecebny-pristroj-zapper-660-big-0

0.0 hviezd

Lokalita: Košice
Cena: 280 €

Dobrý den, tyto i jiné přístroje vyrábíme, je úplně nový. Tento inovovaný typ ZAPPERU 6.6.0 je plně automatický s kmitočty :

  • start kmitočet je 2,1uS,
  • stop kmitočet 3,8uS to je 263Khz,
  • stop kmitočet 476Khz

Přístroj mezi těmito kmitočty takzvaně wobluje, to jste plynule přejíždí tyto kmitočty a to systémem nahoru a dolu, jedno automatické přeladění směrem nahoru (to je od startu ke stopu) trvá asi 3 sec.Tyto funkce se periodicky opakují dokuď přístroj nevypnete. Tabulky pro jednotlivé druhy parazitu Vám mohu dodat i s návodem na léčebné kúry. Cena externího napáječe a cena s elektrodami na ruce i nohy je 240€. Elektrody na nohy jsou nášlapové na celou velikost středu chodidla a jsou z meteriálu Titanzinek.Tyto nožní elektrody jsou oddělitelné pomocí zadního konektoru a potom přístroj používáte jako ruční elektrody, které jsou fix na pohyblivých kablících. Elektrody z specielní slitiny zabezpečují nízké zkreslení signálu a nízký přechodový odpor pokožka a elektroda. Při zaslání poštou na dobírku připočítáváme poštovné 5€ .Záruka je dva roky.

Navštivte moji stránku : https://opravalekarskychtlakomerov.blogspot.com/
anebo : https://samselecim-sk.webnode.cz/

Ďalšie detaily

Stav tovaru Nový
Dostupné množstvo (ks) 4
Spôsob doručenia:
Po dohode
Spôsob platby:
Po dohode
So zaslatím do zahraničia Súhlasím
Záruka vrátenia platby 24 mesiacov

Kľúčové slová inzerátu:

zapper

 
Poznámka : Pokiaľ chcete pridať hodnotenie, musíte sa prihlásiť.
Webwiki Button