Prihláste sa k svojmu účtu, pokiaľ ho máte. Alebo kliknite tu pokiaľ ho ešte nemáte a prajete si ho vytvoriť - je to jednoduché a získate mnoho výhod.

DPS - RFID DOMINATOR 1.0 Občianska inzercia

pred 2 mesiacmi Konštrukčné diely a stavebnice Poprad   234 zobrazení

0.0 hviezd

Lokalita: Poprad
Cena: 15 €

Predám plošáky pre RFID DOMINATOR 1.0, cena je zas kus. Používané na RFID stopky pre Airsoft/Paintball. Možno použiť aj pre vlastné zariadenie s displejom, ale aj IoT produkt s Ethernetom, či WiFi. Vyvedené piny sú na I2C a SPI zbernicu, pričom odpovedajú pinoutu I2C modulu pre LCD znakový displej 2004A, napr. s PCF8574 s 5V napájaním a SPI zbernica odpovedá pinoutu RFID RC522 čítačke s 3.3V napájaním. Na PCB sa dá osadiť Arduino Nano na ktorý sa dá dať Ethernet, či WiFi shield.

I2C zbernica môže byť zdieľaná aj displejom, aj senzormi. K dispozícii 6 montážnych otvorov pre osadenie na stenu, do krabičky. Všetky pady sú prekovené (obojstranné). Pri záujme dostupný aj firmvér DOMINATORA pre dvojtímovú verziu, ktorej odpovedá DOMINATOR 1.0 (cena dohodou). Na DPS sú footprinty pre spájkovanie (podľa originálnej predlohy): Arduino Nano LCD displej 20x4 (2004A) s I2C prevodníkom RFID RC522 Buzzer so 7,62mm roztečou 2x 3 mm / 5 mm LED 2x predradný rezistor pre LED 2x voliteľný pullup rezistor pre SDA, SCL signály HW I2C zbernice Cena je za kus. Rozmer DPS 104 x 101 x 1,6 mm.

Môžete využiť aj pinové lišty pri spájkovaní, aby do budúcna bolo ľahšie vymeniť komponenty v prípade poruchy bez spájkovania (hotswapping). Posielam poštou do 24 hod od úhrady, po poslaní posielam aj tracking kód. Cena 15€ za kus + poštovné.

Ďalšie detaily

Stav tovaru Skladová zásoba
Dostupné množstvo (ks) 8
Spôsob doručenia:
Slovenská pošta
Spôsob platby:
Platba prevodom
So zaslatím do zahraničia Nesúhlasím

 
Poznámka : Pokiaľ chcete pridať hodnotenie, musíte sa prihlásiť.

Webwiki Button