Založte si aplikáciu na inteligentnom displeji gen4-ESP32

Založte si aplikáciu na inteligentnom displeji gen4-ESP32
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  70 zobrazení
1
 0
Nový produkt

Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Skvelý vývojový softvér a jednoduché použitie na báze ESP32 sú kľúčové funkcie pri rýchlom vývoji vašich HMI IoT produktov s novou generáciou displejov od 4D Systems. A začnite ihneď s výhodným štartovacím kitom z nášho skladu.

Aké výhody prináša séria displejov 4D Systems gen4-ESP32?

Inteligentné displeje spoločnosti 4D Systems sú súčasťou mnohých aplikácií po celom svete už veľa rokov. Výrobca však prichádza s úplne novou sériou TFT modulov založenou na dobre známom čipe ESP32 S3R8, ktorý umožňuje jednoduchú Wi-Fi konektivitu nových  modulov displejov. 

Veľkou výhodou je, že ich vývojový softvér 4D Workshop4 IDE je možné použiť aj s touto novou sériou modulov, a tak je k dispozícii aj veľmi silný a komplexný nástroj na rýchly vývoj grafických aplikácií. Ak pripravujete nový projekt, tieto inteligentné displeje sa môžu stať jadrom celej aplikácie. Sú však vhodné aj do rozbehnutých projektov, keďže môžu výrazne rozšíriť možnosti vašej aplikácie.

Základné parametre a funkcie série gen4-ESP32 

TFT moduly 4D Systems sú dostupné vo veľkostiach 2,4"; 2,8"; 3,2" a 3,5"; 4,3"; 5,0"; 7,0" a 9,0". Väčšie typy displejov už od 4,3" a viac sú vybavené aj RTC čipom (hodiny reálneho času) so záložnou batériou, čo ďalej rozširuje široké spektrum možných aplikácií, kde je informácia o presnom reálnom čase nevyhnutnosťou.

Medzi ďalšie dôležité funkcie patrí UART, SPI, I2C, PWM a analógové rozhranie, podpora microSD kariet a natívne USB-C. Ako je pri značke 4D Systems dobrým zvykom, väčšina modulov je dostupná vo verziách bez dotykového panelu, s rezistívnym alebo kapacitným dotykovým panelom a takisto verzia s kapacitným dotykovým panelom s rozšírenou čiernou sklenenou časťou po stranách (CLB – cover lens bezel). Všetky možnosti nájdete v našom sortimente. 

gen4-ESP32-50CT-CLB Starter Kit 4D Systems


Kompatibilita starších sérií na báze Picasso a Diablo 16

Ak máte aplikácie napísané pre staršie typy displejov 4D Systems, založené na grafických čipoch Picasso alebo Diablo 16, tak vás nepoteší, že tento softvér nie je kompatibilný s novými modulmi založenými na ESP32 z dôvodu úplne inej architektúry čipu. Napriek tomu vraj existujú nejaké podobnosti a výrobca sa zaviazal, že bude v takýchto prípadoch migrácie nápomocný.

Ako začať s gen4-ESP32? 

Ak chcete začať vývoj s novou generáciou modulov na báze ESP32, odporúčame vám použiť štartovací kit gen4-ESP32-50CT-CLB Starter Kit 4D Systems, ktorý obsahuje:  

  • modul GEN4-ESP32-xx
  • modul gen4-Breakout
  • 4D-UPA programátor (REV 1.4)
  • 30-cestný kábel FFC (4D-FFC-150)
  • Wi-Fi anténu
  • priemyselnú microSD kartu s kapacitou 4 GB

Zdroj : SOSelectronic

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

       

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vaša reklama na tomto mieste

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo


Webwiki Button