Zalievacie krabice ABS od spoločnosti BCL Enclosures ponúkajú ochranu pre malé elektronické obvody za výhodné ceny

Zalievacie krabice ABS od spoločnosti BCL Enclosures ponúkajú ochranu pre malé elektronické obvody za výhodné ceny
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  101 zobrazení
1
 0
Nový produkt
Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Britský výrobca BCL Enclosures ponúka dva rady cenovo výhodných zalievacích boxov vyrobených z odolného, vysokokvalitného ABS, ktoré chránia citlivú elektroniku vo viacerých aplikáciách.  Zalievacie boxy sú k dispozícii v štandardných farbách, pričom farby RAL a alternatívne materiály sú k dispozícii ako voliteľné možnosti.

Rad GPL od spoločnosti BCL má upevňovacie oká na bezpečné pripevnenie k povrchu a ponúka sa v čiernej, bielej alebo sivej štandardnej farbe, každá v troch rôznych veľkostiach: 36 mm x 24 mm x 18 mm; 50 mm x 30 mm x 24 mm a 55 mm x 42 mm x 27 mm. Menovité hrúbky stien sú 1,0 mm, 1,5 mm a 2,0 mm.  Tieto zalievacie boxy z ABS sa dodávajú v atraktívnej leštenej povrchovej úprave.

Rad PB sa štandardne vyrába len z čierneho lešteného ABS a je určený na trvalé zapuzdrenie jemnej elektroniky. Na výber je veľmi široký sortiment osemnástich rôznych veľkostí, takže tento rad je vhodný takmer pre každú aplikáciu. Najmenšia zalievacia krabička v tomto sortimente, PB109, má rozmery len 11 mm x 11 mm x 9 mm, zatiaľ čo najväčšia má rozmery 100 mm x 60 mm x 25 mm.  Všestrannosť, ktorú ponúka rozsah veľkostí, a dostupnosť vlastných farieb robia z týchto boxov na zalievanie jeden z najobľúbenejších radov na trhu.

Oba sortimenty sa ponúkajú za konkurencieschopné ceny na trhu so zľavami pri objednávkach nad 50 kusov.  Cenové ponuky na vlastné farby, dierovanie alebo vŕtanie a vzorky môžete rýchlo získať od predajného tímu BCL v Spojenom kráľovstve.

Zdroj : BCL Enclosures

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

JLCPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

Webwiki Button