WAGO predstavuje Inline priechodné inštalačné konektory 2773 pre pevné vodiče

WAGO predstavuje Inline priechodné inštalačné konektory 2773 pre pevné vodiče
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  5939 zobrazení
6
 0
Elektroinštalácie
   

Ako opraviť alebo predĺžiť kábel? Je to jednoduché, keď máte po ruke rad 2773 Inline priechodných konektorov pre pevné vodiče. Pomocou nich môžete jednoducho a bez použitia náradia pripojiť káble s prierezom: 0,75-4 mm2. Jednoducho odizolujte koniec vodiča a zasuňte ho do konektora, čím vytvoríte bezpečné spojenie.

S inštalačnými konektormi 2773 Inline s priechodnými otvormi je oprava poškodených káblov jednoduchá a trvá len chvíľu, a to aj pri použití vonkajšieho plášťa vo forme zmršťovacej objímky - stačí ju nasunúť na kábel a zmrštiť objímku. Výsledkom je trvalé a bezpečné káblové spojenie. Minimálne rozmery konektora s dĺžkou 2,9 cm znamenajú, že sa ľahko zmestí do akejkoľvek inštalačnej krabice - uľahčuje tak vykonávanie kabeláže v stiesnených priestoroch. Konektory 2773 Inline sa dodávajú v súprave na opravu, ktorá obsahuje: teplom zmrštiteľnú hadičku a kusy jednožilového káblového vedenia. Všetky inštalačné konektory WAGO sú v súlade s normou: DIN VDE 0100-520:2013-06, vrátane priechodných inštalačných konektorov 2773 Inline.

Brožúra k produktu - klikni, Informácia o novinke - klikni

Máte aj vy zaujímavú konštrukciu, alebo článok?

Máte aj vy zaujímavú konštrukciu, alebo článok a chceli by ste sa o to podeliť s viac ako 360.000 čitateľmi? Tak neváhajte a dajte nám vedieť, radi ju uverejníme a to vrátane obrazových a video príloh. Rovnako uvítame aj autorov teoretických článkov, či autorov zaujímavých videí z oblasti elektroniky / elektrotechniky.

Kontaktujte nás!


Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

       

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vaša reklama na tomto mieste

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo


Webwiki Button