Vnútorná ochrana pred prepätím (SPD) nielen z pohľadu praxe revízneho technika

ale aj z pohľadu platných noriem STN a STN EN
Vnútorná ochrana pred prepätím (SPD) nielen z pohľadu praxe revízneho technika
Petra Bartošková Pridal  Petra Bartošková
  595 zobrazení
4
 0
Elektroinštalácie

Spoločnosť ELEKTRO MANAGEMENT pozýva všetkých záujemcov na online odbornú prednášku, ktorá sa uskutoční 28. 4. 2021 (09:00 – 11:30) online cez ZOOM a pokúsi sa zodpovedať všetky vaše otázky súvisiace s vnútornou ochranou pred prepätím.

Prednáška bude uceleným technickým sprievodcom problematikou od návrhu, cez aplikácie SPD až po OPaOS elektrických inštalácií opatrených SPD. Pôjde o základné pravidlá, princípy ochrany pred prepätím, ktoré platia pre SPD všetkých výrobcov.

Lektor : Radoslav Rieger revízny technik VTZE bez obmedzenia napätia v obj. skupiny A

Počas online prednášky budete môcť s lektorom komunikovať priamo cez zoom.  Ak sa nebudete môcť zúčastniť prednášky v daný termín, budete si ju môcť pozrieť z videozáznamu, ktorý dostanú všetci prihlásení poslucháči.

Každý poslucháč dostane aj prehľad a e-katalógy najdôležitejších výrobcov a distribútorov prepäťových ochrán, s ktorými sa na Slovensku môžete stretnúť.

Videopozvánka

Viac informácií

Ďakujeme za váš záujem o rozširovanie si svojich odborných vedomostí.

Petra Bartošková a Radek Rieger

ElektroLab.eu - mediálny partner spoločnosti ELEKTRO MANAGEMENTPáčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

       

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vaša reklama na tomto mieste

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo


Webwiki Button