Software pro ESP32-CAM: fotografování, monitorování a kontrola 3D

Software pro ESP32-CAM: fotografování, monitorování a kontrola 3D
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  120 zobrazení
3
 0
Vybavenie dielne
   

Přinášíme vám revoluční software, který z vašeho ESP32-CAM udělá fotografování, monitorování a kontrolu hračkou. ESPkamera.cz vás zavede do světa neomezených možností a pohodlí. ESPkamera vám umožní snadno fotografovat a monitorovat prostřednictvím jediného zařízení ESP32-CAM, poskytujíc vám neomezenou kontrolu a výhled na vaše projekty.

Okno ESP kamera

Funkce software ESPkamera.cz:

  • Responzivní správa - Užijte si bezproblémovou správu vašeho zařízení ESP32-CAM s responzivním administračním rozhraním.
  • Fotografování - Využijte všestrannost kamery s funkcemi nastavení, možností fotografování s bleskem i bez, rotací a časovým uploadem na web.
  • 3D tiskárna Průša - Software ESP32-CAM získává data z API Průša Link, zobrazuje přesné informace o teplotě, průběh tisku s možností okamžitého zastavení tisku.
  • Telegram APP - ESP32-CAM lze ovládat pomocí aplikace Telegram, což umožňuje fotografování, sledování stavu 3D tiskárny Průša a také její vzdálené zastavení, včetně notifikací.

Použití

Jednoduché připojení: Snadné zapojení pinů na ESP32-CAM. Intuitivní rozhraní pro rychlé nastavení.

Zapojení jednotlivých pinů na ESP32-CAM je umístěno na jedné straně desky. Pro napájení desky se doporučuje použít 5V, nicméně může být také napájeno 3.3V. Pokud se rozhodnete použít relé, je výhodnější zvolit 5V napájení a využít této napěťové úrovně i pro samotné relé.

Teplotní senzory a relé: Monitorujte teplotu a vlhkost vašeho prostoru (boxu). Ovládejte relé pro různé aplikace, jako je externí osvětlení nebo napájení.

Kde koupit ESP32-CAM?

ESP32-CAM je inovativní zařízení, které vám umožňuje snadno fotografovat a monitorovat pomocí jediného zařízení. S funkcemi nastavení, možností fotografování s bleskem i bez, rotací a časovým uploadem na web vám ESP32-CAM poskytne neomezenou kontrolu a výhled na vaše projekty. Získejte toto revoluční zařízení ještě dnes a rozšiřte své možnosti.

 

Koupit ESP32-CAM

Nechejte ESPkamera zvýšit vaši efektivitu a pohodlí. Fotografování, monitorování a kontrola se stává jednoduchým a zábavným úkolem. Přineste nový rozměr vašim projektům s ESPkamera.cz!

Odemkněte potenciál a získejte full software!*

*Software lze stáhnout zdarma ve formě prvotního software (bootloaderu), který je však následně upgradován na placený software.

 

Máte aj vy zaujímavú konštrukciu, alebo článok?

Máte aj vy zaujímavú konštrukciu, alebo článok a chceli by ste sa o to podeliť s viac ako 360.000 čitateľmi? Tak neváhajte a dajte nám vedieť, radi ju uverejníme a to vrátane obrazových a video príloh. Rovnako uvítame aj autorov teoretických článkov, či autorov zaujímavých videí z oblasti elektroniky / elektrotechniky.

Kontaktujte nás!


Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

       

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vaša reklama na tomto mieste

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo


Webwiki Button