Quectel EG915 – LTE Cat 1 riešenie na plynulú migráciu z 2G do 4G

Quectel EG915 – LTE Cat 1 riešenie na plynulú migráciu z 2G do 4G
SOS Electronic Pridal  SOS Electronic
  74 zobrazení
3
 0
IoT Technológie a automatizácia

Séria najnovšieho modulu LTE Cat 1 je optimalizovaná konkrétne pre aplikácie M2M a IoT. Kompaktný form factor je kompatibilný s modulmi Quectel LTE Standard EG912 a BG95 a dokáže zabezpečiť jednoduchú migráciu zo siete 2G do 4G.

Séria ponúka maximálnu rýchlosť prenosu dát, a to 10 Mbps pri downlinku a 5 Mbps pri uplinku. Je navrhnutá tak, aby mala kompaktný a jednotný vzhľad, kompatibilný s modulmi Quectel s viacerými režimami LTE Standard EG912 a BG95, čo zaisťuje jednoduchú migráciu zo siete 2G do 4G. Vyhovuje tak potrebám rôznych priemyselných aplikácií.

Séria Quectel EG915U má široký balík internetových protokolov, priemyselné štandardné rozhrania a bohaté funkcie (USB ovládače pre Windows 7/8/8.1/10, Linux, Android). Tieto funkcie rozširujú použiteľnosť modulu na širokú škálu aplikácií M2M a IoT, ako sú POS/PoC/ETC, zdieľané zariadenia, dátová karta, monitorovanie energie, bezpečnosť a priemyselné PDA.

Video

Quectell EG915U LTE modul 23,6x19,9x2,4mm

Quectel Wireless Solutions je popredným svetovým dodávateľom modulov GSM/GPRS, UMTS/HSPA(+), LTE, LTE-A, LPWA a GNSS. Najnovší modul LTE Cat 1 - séria EG915U - dokáže ľahko prejsť zo siete 2G na sieť 4G, pričom kopíruje potreby priemyselných aplikácií.

Kľúčové vlastnosti modulu Quectel EG915:

Výhody modulu Quectel EG915:

  • modul LTE Cat 1 je kompatibilný s M9x/EG9x/UC9x
  • cenovo výhodný modul LTE Cat 1, založený na čipovej sade UNISOC
  • pomer cena/výkon
  • dostupnosť

Vlastnosti modulu Quectel EG915:

  • modul LTE Cat 1 je optimalizovaný pre aplikácie M2M a IoT
  • celosvetové pokrytie LTE, GSM/GPRS
  • bohaté funkčné rozhrania
  • podpora analógového zvuku
  • voliteľný bluetooth
  • voliteľný wi-fi skener · podpora FOTA · nákladovo efektívne

Zber dát a telemetria sú zrejme najčastejšie aplikácie pre túto sériu.

Podrobné technické informácie a aktuálnu dostupnosť nájdete priamo na stránke Quectel EG915. Tento modul zaradila do svojho skladového sortimentu spoločnosť SOS electronic.

Ak potrebujete poradiť alebo máte záujem o ďalšie informácie, neváhajte SOS electronic kontaktovať na info@soselectronic.sk.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

JLCPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo
Webwiki Button