Proudový test 36 konektorů 1x a 200x spojených

+ tabulky s daty
Proudový test 36 konektorů 1x a 200x spojených
Jiří Bekr Pridal  Jiří Bekr
  439 zobrazení
3
 0
Zaujímavé videá

V tomto videu rozděleném do kapitol si projdeme celou problematiku volby konektorů, jejich proudovou zatižitelnost a jejich životnost. Co jsem ve videu nezmínil je fakt, že odpor jsem měřil vždy na jednom pinu, takže u dvoupinových jsem to průměroval. Je to kvůli tomu, abychom mohli přímo porovnávat jedno a více pinové konektory. Měření bylo prováděno čtyřvodičově. Proudová cesta měla od 5 do 15,1A a napětí bylo měřeno na těle pinu v místě spojení s vodičem. Tento postup eliminuje chybu na minimum.

Celou tabulku můžete najít zde: Google Drive

Autor videa : Jiří Bekr

Informácia : Pokiaľ sa vám článok páčil, informácie v ňom boli pre vás užitočné a máte záujem o viac takýchto článkov, podporte drobnou sumou jeho autora. Ďakujeme
Máte aj vy zaujímavú konštrukciu, alebo článok?

Máte aj vy zaujímavú konštrukciu, alebo článok a chceli by ste sa o to podeliť s viac ako 250.000 čitateľmi? Tak neváhajte a dajte nám vedieť, radi ju uverejníme a to vrátane obrazových a video príloh. Rovnako uvítame aj autorov teoretických článkov, či autorov zaujímavých videí z oblasti elektroniky / elektrotechniky.

Kontaktujte nás!


Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

       

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vaša reklama na tomto mieste

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo


Webwiki Button