Nový modul spoločnosti Murata typu 2GT zefektívňuje pripojenie k internetu vecí pomocou viacpásmovej technológie LoRa®

Nový modul spoločnosti Murata typu 2GT zefektívňuje pripojenie k internetu vecí pomocou viacpásmovej technológie LoRa®
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  66 zobrazení
2
 0
Nový produkt

Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Spoločnosť Murata predstavila svoj nový modul typu 2GT, viacpásmový rádiový modul s nízkou spotrebou energie (LoRa® ), ktorý je navrhnutý na zlepšenie bezdrôtového pripojenia pre zariadenia internetu vecí. Tento modul predstavuje významný pokrok vo vývoji zariadení IoT, pretože ponúka všestranné možnosti pripojenia a zároveň spĺňa globálne certifikačné normy, čím zabezpečuje bezproblémové nasadenie v rôznych regiónoch a odvetviach. Modul typu 2GT má rozmery 9,98 x 8,70 x 1,74 mm a je vybavený doskou plošných spojov umiestnenou v kovovom puzdre, a v púzdre s mrieťkovým rozmiestnením pinov pre SMD montáž. Jeho technické možnosti zahŕňajú RF transceiver IC LR1121 spoločnosti Semtech, tepelne kompenzovaný kryštálový oscilátor (TCXO), druhý 32KHz kryštál, RF prepínač a RF prispôsobovaciu sieť. Tieto komponenty zabezpečujú frekvenčnú presnosť, stabilitu a spoľahlivý výkon v rôznych podmienkach prostredia.

Modul typu 2GT podporuje viacero frekvenčných pásiem vrátane subgHz pásiem, pásma ISM 2,4 GHz a pásma S 2,1 GHz pre satelitnú komunikáciu, takže je vhodný pre rôzne aplikácie internetu vecí, ako je inteligentné poľnohospodárstvo, priemyselné a environmentálne snímanie, automatizácia budov a domácností, sledovanie majetku, meranie verejných služieb a diaľkovo ovládané hračky a drony. Jeho podpora pásma ISM 2,4 GHz umožňuje vyššie rýchlosti prenosu dát a ponúka globálne spoločný plán kanálov, pričom sa vyhýba aj obmedzeniam pracovného cyklu, ktoré na komunikáciu v pásme sub GHz ukladajú európske normy. Vďaka certifikácii podľa európskych noriem CE, americkej FCC, japonskej TELEC a kanadskej IC zjednodušuje súlad pre konštruktérov v rôznych regiónoch, čím podporuje inovácie v sektore internetu vecí na celom svete.

Vlastnosti

 • Podporuje viacero frekvenčných pásiem: sub-GHz, 2,4GHz ISM a 2,1GHz satelitné komunikácie.
 • Kompaktné rozmery: 9,98 x 8,70 x 1,74 mm.
 • Využíva RF vysielač LR1121 od spoločnosti Semtech.
 • Vysoké prenosové rýchlosti v pásme 2,4 GHz ISM.
 • Certifikovaný podľa noriem CE, FCC, TELEC a IC.

Aplikácie

 • Inteligentné poľnohospodárstvo
 • Priemyselné a environmentálne snímanie
 • Automatizácia budov a domácností
 • Sledovanie majetku
 • Meranie spotreby médií
 • diaľkovo ovládané hračky a drony

Dostupnosť

V súčasnosti sú k dispozícii vzorky, pričom sériová výroba sa má začať do konca marca 2024.

Zdroj : Murata

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

       

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vaša reklama na tomto mieste

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo


Webwiki Button