Nové pokročilé mikrokontroléry spoločnosti Toshiba pre motorové aplikácie IoT

Nové pokročilé mikrokontroléry spoločnosti Toshiba pre motorové aplikácie IoT
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  53 zobrazení
1
 0
Nový produkt

Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Spoločnosť Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation predstavila osem nových produktov zo skupiny M4K rodiny TXZ+™ Advanced Class 32-bitových mikrokontrolérov, ktoré integrujú jadro Cortex®-M4 s FPU a sú dostupné v štyroch variantoch púzdra. Tieto verzie vychádzajú v ústrety rastúcemu dopytu po väčších programových kapacitách a podpore firmvéru, najmä v motorových aplikáciách súvisiacich s internetom vecí.

Tieto mikrokontroléry, ktoré ponúkajú rozšírenú kapacitu pamäte flash v rozsahu od 512 KB do 1 MB, čím prekonávajú predchádzajúcu maximálnu kapacitu 256 KB spoločnosti Toshiba, spolu s rozšírením kapacity pamäte RAM z 24 KB na 64 KB, si zachovávajú základné funkcie, ako je procesor Arm® Cortex®-M4 pracujúci pri rýchlosti až 160 MHz, integrovaná pamäť flash na kód a 32 KB dátová pamäť flash s robustnou výdržou 100 000 cyklov programovania/vymazania.

Vďaka množstvu rozhraní a možností ovládania motorov vrátane A-PMD, A-ENC32, A-VE+ a troch jednotiek vysokorýchlostných 12-bitových analógových/digitálnych prevodníkov tieto mikrokontroléry nielen uľahčujú rôzne aplikácie internetu vecí, ale tiež rozširujú funkcie v oblasti striedavých motorov, bezkartáčových jednosmerných motorov a riadenia meničov. nové produkty sa vyznačujú pozoruhodnou implementáciou: rozdelením 1MB kódovej pamäte flash do dvoch samostatných 512KB oblastí, čo umožňuje rotáciu firmvéru pomocou metódy výmeny pamäte na súčasnú aktualizáciu kódu.

Zariadenia skupiny M4K integrujú UART, TSPI a I2C ako všeobecné komunikačné rozhrania, pričom funkcie autodiagnostiky pomáhajú dosiahnuť certifikáciu funkčnej bezpečnosti triedy B podľa normy IEC 60730 pre pamäť flash, pamäť RAM, ADC a hodiny. Okrem toho je k dispozícii komplexná dokumentácia, vzorový softvér a softvér ovládačov pre ovládanie rozhraní spolu s vyhodnocovacími doskami a vývojovými prostrediami poskytovanými v spolupráci s globálnymi partnermi ekosystému spoločnosti Arm®.

Vlastnosti:

  • Vysoko výkonné jadro Cortex®-M4 do 160 MHz
  • Rozšírená kapacita pamäte: 512KB/1MB flash, 64KB RAM
  • Metóda výmeny pamäte pre aktualizácie firmvéru
  • Autodiagnostika pre funkčnú bezpečnosť
  • Štyri veľkosti púzdra

Aplikácie:

  • Riadenie motorov
  • Riadenie meničov
  • Integrácia internetu vecí

 

 

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

       

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vaša reklama na tomto mieste

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo


Webwiki Button