Nová séria ultraminiatúrnych spínačov MITI-7L s predĺženou životnosťou

Nová séria ultraminiatúrnych spínačov MITI-7L s predĺženou životnosťou
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  35 zobrazení
1
 0
Nový produkt

Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Spoločnosť Littelfuse, Inc. predstavila sériu ultraminiatúrnych jazýčkových spínačov MITI-7L, ktoré sú navrhnuté tak, aby ponúkali predĺženú životnosť a zvýšenú spoľahlivosť v porovnaní s existujúcimi 7 mm jazýčkovými spínačmi. Tieto spínače sú schopné dosiahnuť milióny cyklov, čím prekonávajú požiadavky na priemyselné jazýčkové relé, testovacie zariadenia a bezpečnostné aplikácie. Vďaka zahrnutiu funkcie tesného diferenciálu sú vhodné pre citlivé aplikácie, ako sú bezpečnostné a poplašné systémy. MITI-7L je normálne otvorený spínač so skleneným krytom s rozmermi 7 mm x 1,8 mm (0,276" x 0,071"), ktorý dokáže spínať až 10 W s rozsahom citlivosti 6-25 AT. Osvedčená odolnosť presahuje požiadavky na životnosť pre priemyselné aplikácie, pričom ponúka vysoký izolačný odpor (minimálne 1011 ohmov) a nízky kontaktný odpor (menej ako 150 miliohmov).

Séria obsahuje verziu pre povrchovú montáž, MISM-7L, ktorá poskytuje flexibilitu dizajnu pre kompaktné výrobky. Hermeticky uzavretá konštrukcia, spĺňajúca požiadavky normy cULus, zaručuje vhodnosť do náročných podmienok. Tieto jazýčkové spínače nachádzajú uplatnenie na rôznych trhoch, ktoré vyžadujú predĺženú životnosť a vysokú spoľahlivosť, vrátane automatických testovacích zariadení (ATE) na testovanie výkonových polovodičov, malých a veľkých spotrebičov, ako aj bezpečnostných a poplašných systémov.

Vlastnosti

 • Predĺžený životný cyklus
 • Ultra-miniaturný, NO spínač
 • Úspora miesta na doske plošných spojov
 • Široký rozsah citlivosti: 6-25 AT
 • Hermeticky uzavretý
 • cULus
 • Zhoda s RoHS

Použitie

 • Automatické testovacie zariadenia (ATE)
 • Malé zariadenia, ktoré vyžadujú dlhú životnosť a vysokú spoľahlivosť
 • Bezpečnostné a poplašné systémy
 • Snímanie polohy
 • Vhodné pre rôzne prevádzkové prostredia/aplikácie

Dostupnosť

MITI-7L a MISM-7L budú k dispozícii v odberovom množstve 1000 kusov. V prípade požiadavky na vzorku kontaktujte autorizovaných distribútorov Littelfuse na celom svete, ktorí sú uvedení na webovej stránke Littelfuse.

 

Viac informácií na : Littelfuse

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

       

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vaša reklama na tomto mieste

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo


Webwiki Button