ePulse Feather - vývojová doska s ESP32 a nízkou spotrebou

ePulse Feather - vývojová doska s ESP32 a nízkou spotrebou
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  112 zobrazení
2
 0
Nový produkt
Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Optimalizované pre nízku spotrebu energie

ePulse Feather, vývojová doska ESP32 s nízkou spotrebou energie, je optimalizovaná pre aplikácie, kde sa vyžaduje nízky prúd v režime spánku a podpora batérie LiPo. Vývod VIN akceptuje napätie od 3 V3 do 6 V. Keď je doska ePulse v režime hlbokého spánku, spotrebúva iba 12µA (nad 3,3V) až 27µA (pod 3,3V). Väčšina dosiek ESP32 a ESP8266 spotrebuje približne 100 - 130 µA.

Táto nízka spotreba v režime spánku je ideálna pre aplikácie, kde zariadenie väčšinu času spí a len z času na čas sa prebudí, aby dokončilo úlohu. Napríklad diaľkový ovládač WiFi na domácu automatizáciu môže spať, kým používateľ nestlačí jedno z tlačidiel. Zariadenie sa prebudí, pripojí sa k WiFi, odošle príkaz cez MQTT a opäť sa uloží do režimu spánku až do ďalšieho stlačenia tlačidla.

Funkcie

  • 12 - 27 µA v hlbokom spánku
  • VIN: 3,3 - 6 V
  • ESP32 - WROVER - E
  • 8 MB PSRAM
  • 8 MB Flash
  • Prístup k 20 pinom GPIO
  • Obvod na nabíjanie LiPo
  • Dodržiava špecifikáciu formátu Adafruit Feather
  • Obsahuje piny samčích hlavičiek (1×12 a 1×16)

Jednoduché programovanie

Zabudovaný UART CH9102F od WCH vám umožní ľahko naprogramovať ESP32 z počítača so systémom Windows, Mac alebo Linux. Pri našich testoch sme mohli použiť najvyššiu prenosovú rýchlosť 921600 baudov na preprogramovanie čipu v priebehu niekoľkých sekúnd. Bežné programy na nahrávanie ESP32 dokážu automaticky nastaviť modul do režimu blikania.

Výkonný modul ESP32

Táto doska využíva modul ESP32-WROVER-E, ktorý rozširuje mnohé piny ESP32. Dodáva sa aj s 8 MB PSRAM, čo vám umožňuje implementovať aplikácie náročné na pamäť, ako je napríklad vstavané strojové učenie alebo používanie grafického ovládača s vyrovnávacou pamäťou snímok. Upozorňujeme, že súčasné softvérové zásobníky môžu obmedziť využitie PSRAM na 4 MB. Modul WROVER-E prešiel niekoľkými certifikačnými programami, ako sú FCC a CE.

Vývojová doska ePulse vám poskytuje prístup k nie menej ako 20 pinom GPIO.

Dokumentácia

Objednávky

Model ePulse Feather si môžete predobjednať v zľave za 12,50 USD (zľava pri predobjednávke) na stránke ThingPulse.com a očakáva sa, že dodávka sa začne koncom februára 2023.

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.



Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button