ElektroLab má svoj vlastný E-shop

ElektroLab má svoj vlastný E-shop
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  337 zobrazení
3
 0
Ostatné

Áno, máme e-shop :) Mali sme ho aj doteraz, ale v testovacej prevádzke. Vychytávanie chýb prebehlo veľmi dobre, takže odteraz je internetový obchod spustený zo všetkým, čo k tomu patrí. Čo v ňom nájdete? Dobrá otázka. Nájdete tu výhradne stavebnice, alebo hotové moduly, ktoré určite oceníte napríklad vo svojej dielni, či dennom - bežnom používaní. Stavebnice NEPREKUPUJEME, ale vyvíjame, takže nikde inde ich nenájdete a nejedná sa o žiadnu  čínu. Naše stavebnice vyvíjajú naši vývojári - medzi ktorých môžte patriť aj vy po splnení určitých podmienok a tak sa zviditeľniť a aj si zarobiť.

Naše stavebnice majú plnú technickú podporu priamo od vývojara danej stavebnice a to prostredníctvom nášho fóra - klikni, takže sa vám nestane, že pokiaľ si nebuete vedieť rady zo skladaním, či oživením, tak skončí stavebnica niekde v šuplíku.

Stavebnice sú vždy rozdelené podľa stupňa obtiažnosti a je k nim poskytnutý plnohodnotný stavebný návod aj s postupom oživenia. Čo robí tento e-shop iným je, ze ak si nebudete vedieť rady zo stavbou, či oživením - pomôžeme vám. Všetky stavebnice nájdete vždy zdokumentované v našom blogu a sú označené štítkom ako "Nájdete v e-shope". Po kliknutí na toto označenie sa v novom okne prenesiete priamo na danú stavebnicu v e-shope.

Takže nech sa vám páči :)

Navštíviť e-shop

Pozrieť nápoveduPáčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

       

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vaša reklama na tomto mieste

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo


Webwiki Button