ElektroLab.eu oslavuje svoj ďalší významný míľnik - 1.000.000 zobrazení

ElektroLab.eu oslavuje svoj ďalší významný míľnik - 1.000.000 zobrazení
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  129 zobrazení
2
 0
Ostatné

Práve dnes sme dosiahli náš druhý míľnik a to 1.000.000 zobrazení stránky ElektroLab.eu. Toto číslo, už nie je iba číslom, nakoľko dáva jasne najavo, že máme svojich priaznivcov, či už na sociálnych sieťach, alebo v našej inzercii, blogu, alebo na fóre.

Je čas na bilanciu...

S odstupom času a po prekročení magického čísla 1.000.000 nastal čas na to, aby sme sa tak trocha zastavili a symbolicky poohliadli za minulosťou. Pravdou je, že ElektroLab začal na začiatku "s malou dušičkou" a s obavami, čo ak sa myšlienka projektu neujme - respektíve oň nebude záujem v dnešnej dobe "facebookovej". Musím však povedať, že záujem je - čo nás teší a návštevnosť stránok je na neustálom vzostupe, čo je len dobre, čomu svedčia napríklad aj čísla z mesiaca október, kedy bola návštevnosť 120.000 a za november až 150.000. K vysvetleniu tohoto čísla: Na 1.000.000 pripadá priemerne 5.000 unikátnych denných návštev stránky, čo je v prepočte 150.000 návštev mesačne. Za rok je to 150.000 x 12 = 1.800.000 ročných návštev, čo zodpovedá 945.000 unikátnym zobrazeniam obsahu stránok. Naša návštevnosť je primárne Slovenská republika 80%, Česká republika 10%, ostatné štáty 10%.

Informujeme...

Spolupracujeme s radom autorov, ktorý sa snažia svojim prístupom v podobe článkov zaujať všetkých návštevníkov našich stránok pri čítaní našich článkov. Rovnako sa nebránime ďalšej spolupráci, preto budeme radi, pokiaľ nás podporíte svojimi nápadmi, zapojeniami, alebo článkami, V našom archíve sa nachádza približne 500 + článkov z rôznych sfér a s rôznou obtiažnosťou tém, nakoľko sa snažíme priblížiť elektroniku a elektrotechniku aj záujemcom, ktorý chcú začať a hľadajú relevantné informácie. Rovnako sa snažíme zaujať aj profesionálov, či vývojárov v podobe odborných článkov. Chcete sa stať aj vy autorom a členom našej komunity? Kontaktujte nás - určite vás neodmietneme.

Neustále budujeme našu komunitu...

Naše fórum sa denno denne rozrastá o nových členov. Zatiaľ to síce nie je optimálny stav, ale na zlepšovaní stavu neustále pracujeme, nakoľko po funkčnej stránke máme jednu z najmodernejších platforiem s týmto zameraním v CZ a SK.

Kam ďalej?

Denno denne zlepšujeme naše stránky, to môže potvrdiť aj (IBA) niekoľko desiatok užívateľov, ktorým sme pomáhali a to aj mimo našich povinností a vo voľnom čase, prečo? Preto, že nám na vás záleží. Pribudli nové užívateľské funkcie v užívateľskom profile, pribudli funkcie pre "watch dog", zoznam užívateľských inzerátov a mnoho ďalších. Rovnako aj platforma blogu prechádza neustále rôznymi drobnými vylepšeniami. Fórum sa rovnako neustále aktualizuje a pribúdajú ďalšie nástroje, pre zlepšenie užívateľského komfortu.

Doposiaľ sme ešte nikdy nezaznamenali žiaden závažnejší výpadok našich služieb, čo svedčí aj o našej práci a vhodnosti výberu platforiem pre naše systémy. Stále si budujeme pozitívny imidž kvalitnej platformy s unikátnym zameraním, čo posúva ďalej nie len našich užívateľov, ale aj nás, ako jej tvorcov. 

"Kam ďalej?" toto je otázka z úvodu, ktorá je na mieste. Po novom roku pripravuje ElektroLab.eu ďalší zaujímavý podprojekt, ktorý uvítajú myslím si všetci naši užívatelia, ale o ňom vás budeme včas informovať, takže, nechajte sa prekvapiť.

 

S pozdravom a k ďalšiemu míľniku, váš ElektroLab.eu

 

Become a Patron!Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo
PCBWay Promo

Blank Baneer

ALLPCB Promo

Webwiki Button