Cenovo optimalizované integrované potenciometre vrátane hmatníka na priemyselné a zvukové aplikácie

Cenovo optimalizované integrované potenciometre vrátane hmatníka na priemyselné a zvukové aplikácie
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  67 zobrazení
1
 0
Nový produkt

Informácia : Toto je stručná informácia o novom produkte v ktorej sú zdôraznené funkcie, aplikácie a technické špecifikácie novo vydaných produktov.

Spoločnosť Vishay Intertechnology predstavila dva nové panelové potenciometre s integrovanými gombíkmi a krytím IP67. Tieto potenciometre, známe ako Vishay Sfernice P16F a PA16F, sú špeciálne navrhnuté na zjednodušenie návrhov a zníženie nákladov v priemyselných aj audio aplikáciách. Potenciometre P16F a PA16F kombinujú gombík a panelový potenciometer do jedného komponentu, čím sa eliminuje potreba samostatného nákupu a montáže gombíkov. Táto integrácia zjednodušuje proces návrhu. Okrem toho, keďže na zadnej strane panela je umiestnený len montážny hardvér a svorky, tieto kompaktné potenciometre vyžadujú minimálny voľný priestor za panelom, menej ako 15 mm.

PA16F využíva vodivý plastový odporový prvok a je prispôsobený pre audio aplikácie. Na druhej strane, keramický P16F je vhodný pre priemyselné aplikácie, ako sú motorové pohony, zváracie zariadenia, systémy HVAC a osvetlenia a ovládacie panely. Oba potenciometre sú plne utesnené s krytím IP67, čo zaručuje spoľahlivú prevádzku v náročných podmienkach prostredia. Pre potenciometre sú k dispozícii možnosti prispôsobenia vrátane označenia gombíkov, hodnôt odporu, vodičov, konektorov, detentov a možností spínačov. Na požiadanie sú k dispozícii kovové varianty gombíkov.

Vlastnosti

 • Integrovaný dizajn gombíka a potenciometra na paneli
 • Tesnosť IP67 pre spoľahlivú prevádzku
 • Vysoká dielektrická pevnosť 5000 VAC
 • Výkon do 1 W pri +40 °C
 • Vodivý plastový odporový prvok (PA16F) pre audio aplikácie
 • Kermetový odporový prvok (P16F) pre priemyselné aplikácie

Aplikácie

 • Ovládanie priemyselných motorov
 • Zváracie zariadenia
 • Systémy HVAC
 • Osvetľovacie systémy
 • Riadiace panely
 • Zvukové zariadenia

Dostupnosť

P16F a PA16F sú k dispozícii na odber vzoriek a výrobu s dobou dodania 14 týždňov.

Zdroj : Vishay

 

Nový produkt

Toto je forma obsahu, ktorá umožňuje priemyselným partnerom zdieľať s čitateľmi stránok ElektroLab užitočné novinky, správy a technológie spôsobom, na ktorý sa redakčný obsah nehodí. Výber publikovania nových produktov podlieha prísnym redakčným usmerneniam so zámerom ponúknuť čitateľom užitočné správy a technické poznatky. Názory a stanoviská vyjadrené v tejto kategórii sú názormi partnera a nie nevyhnutne názormi ElektroLab.eu alebo jej autorov.



Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

       

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vaša reklama na tomto mieste

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo

PCBWay Promo

ourpcb Promo


Webwiki Button