Ako repasovať NiCD akumulátor pre použitie vo fotovoltaickom systéme.

Ako repasovať NiCD akumulátor pre použitie vo fotovoltaickom systéme.
Ľubomír Gonda Pridal  Ľubomír Gonda
  713 zobrazení
3
 0
Batérie a akumulátory

Na našom spriatelenom YouTube kanály užívateľa GLR Ľubomír - klikni, ste možno postrehli, ale možno aj nie 3 praktické videá, ktoré sa týkajú "repasácie" NiCd akumulátora, pre neskoršie použitie v domácom fotovoltaickom systéme. Tieto akumulátory (články), majú životnosť bežne aj niekoľko rokov pri správnom zaobchádzaní a patričnej údržbe. Sú preto veľmi vhodné pre použitie vo fotovoltaickom systéme ako akumulačný zdroj vyrobenej elektrickej energie. Výhodou je, že pokiaľ sa vám ich podarí "zohnať za lacnejší peniaz" ako používané, je tu vždy možnosť, pokiaľ sú články v poriadku na ich relatívne lacnú a jednoduchú obnovu, čo môže do budúcna znamenať značnú úsporu financií, pokiaľ sa rozhodnete ísť cestou elektrickej sebestačnosti.

Pokiaľ sa zaujímate o alternatívnu výrobu elektrickej energie a jej využitie, sledujte aj naše články s touto tématikou - klikni

Ako na to, vám ukážeme v trojici videí, zaoberajúcich sa touto tématikou.

Príjemné sledovanie.

Prvý diel videa

Druhý diel videa

 

Tretí diel videa

 

Pokiaľ sa zaujímate o alternatívnu výrobu elektrickej energie a jej využitie, sledujte aj naše články s touto tématikou - klikniPáčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentára je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

PCBWay Promo

JLCPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo
PCBWay Promo

JLCPCB Promo

Webwiki Button